Alarm Sistemleri %30 indirimli !

Ücretsiz Teklif Al

Alarm Sistemleri %30 İndirimli - Fatih Elektrik
Arıza Bildir !
Fatih Elektrik - Arıza Bildir
Fatih Elektrik - Arıza Bildir

Arıza Bildir

Size bir telefon kadar yakınız
0539 211 26 47
Dil Seçin
trende

Ataşehir Kombi Kart Tamiri

 Ataşehir kombi kart tamiri servisi olarak ; Ataşehir ve bölge ilçelerine 7 Gün 24 Saat hizmet politikasına dayanarak hizmet vermekteyiz.Kombi kart tamir servisi olarak diğer firmalardan bizi ayıran en büyük etken; kombi kartınızı aynı gün, hatta saat içerisinde tamir ediyor ve siz değerli müşterilerimize teslim ediyor olmamızdır.

Kombi kartı neden arızalanır ?

Kombi kartı neden arızalanır? Kombi kartının arızalanmasına sebebiyet verecek etkiler nelerdir? Kombi her evin veya işyerlerinin ısınmasında büyük rol oynar. Bu nedenle kombiler hayatımızın vazgeçilmez bir demirbaşı olmuştur. Kombimizin parçalarının veya kartının arızalanmasında en büyük etken bakımsızlıktır.

Çoğu insan kombi arızalanmadıkça servis ihtiyacı duymamaktadır.Arıza durumunda ise gelen servisi fırsat bilip rutin bakımlarını geciktirerek yaptırtmaktadırlar. Gecikmiş olan bakım cihazınızın hareketli parçalarına zarar verebilir. Fan bakımı yapılmayan bir kombinin veya petek temizliği yapılmayan bir tesisatın kombi parça ve kartına zararları büyük olur.Bu etken size ve cebinize zarar verebilir. Fan bakımı yapılmaz ise fanın hareketli parçaları zamanla dönmeyecek hale gelir kilitlenir.Kilitlenen fan anakartınıza zarar verebilir.Bu size hem kartınızın hemde fanınızın değişmesine sebebiyet verebilir.

Rutin bakımlarınızı her yıl yaptırtmanız lazım.Kombi bakım ve detaylı bilgi için 444 6 279 numaralı telefonlarımızı arayabilir, randevu alabilirsiniz.

ataşehir kombi kart tamir servisi

Ataşehir Kombi Kart Tamir Servisi

Ataşehir kombi anakart  tamir servisi olarak her markaya ve modele hizmet vermekteyiz.Sizlerin bizlere ulaştırdığı kartlarınızı gün içerisinde uzman elektronik teknisyen ve teknikerlerimiz hemen müdahale ederek kartınızı kısa sürede tamir edecektir.Kartınızı sökemiyor veya kartınız arızalı ama başka bir parçadan da şüpheleniyor iseniz ; yapmanız gereken adımlar aşağıda yer almaktadır.

Kombinizin elektriğe takılı olduğuna, ışık veya göstergelerin yandığından emin olunuz.
Gaz vanasının açık konumda olduğundan emin olunuz.
Su basınç göstergenizin 1 barın üzerinde olduğundan emin olunuz.

Yukarıdaki işlemleri yaptınız fakat hala bir sonuca ulaşamadı iseniz ; Ataşehir kombi servisi hizmeti almanız gerekmektedir.Şirketimiz içerisinde yer alan sertifikalı iklimlendirme teknisyenlerimiz ( kombi bakım-onarım teknisyenleri) size hizmet vermesi için 444 6 279 numaralı telefonlar üzerinden randevu oluşturabilirsiniz.

Ataşehir kombi kart tamiri servisi olarak birçok marka ve modele hizmet vermekteyiz. Airfel Kombi Kart Tamiri, AsRoyal Kombi Kart Tamiri, Ariston Kombi Kart Tamiri, Arçelik Kombi Kart Tamiri,Alarko Kombi Kart Tamiri, Baykan Kombi Kart Tamiri, Baymak Kombi Kart Tamiri, Bosch Kombi Kart Tamiri, Beko Kombi Kart Tamiri, Demirdöküm Kombi Kart Tamiri, Buderus Kombi Kart Tamiri, ECA Kombi Kart Tamiri, Ferroli Kombi Kart Tamiri, İmmmergas Kombi Kart Tamiri, Vaillant Kombi Kart Tamiri, Termoteknik Kombi Kart Tamiri, Protherm Kombi Kart Tamiri, Süsler Kombi Kart Tamiri, Viessmann Kombi Kart Tamiri hizmeti de vermekteyiz.

Elektronik Malzeme Kataloğu

Acil yardıma ihtiyacınız mı var?

Alo Arıza hattını arayan herkes çözüme kavuşuyor.Arızanızı bildirmek için arayabilir veya sitemiz içerisinde ki "Arıza Bildir" alanlarını doldurabilirsiniz...